Varicolen – jak walczyć z żylakami

Jako ludzie żyjący w ciągłym biegu, mamy tendencje do bagatelizowania niektórych dolegliwości. Nie zwracamy uwagi na opuchnięte kostki, pajączki na udach, łydkach czy stale pojawiające się bóle nóg.
Niektórzy wahają się, czy zdecydować się na operację likwidującą niewygody, które wynikają ze słabej wydolności żylnej. Jednak nie wszyscy wiedza, że w łatwy i bezinwazyjny sposób, można zahamować i zredukować jej następstwa.

Varicolen jak działa?

Tabletki Varicolen nie tylko likwidują źródło problemów, ale także przeciwdziałają ich następstwom. Substancje aktywne suplementu uszczelniają naczynia krwionośne, wzmacniają ściany żył i przywracają właściwe krążenie krwi w nogach. Naturalne składniki preparatu w prawidłowy sposób pobudzają pracę żył.

Varicolen efekty

Naturalny suplement diety Varicolen, na mocy naturalnych ekstraktów pomaga w odzyskaniu pełnej sprawności nóg i ochrania je przed niedrożnością żylną. Regularne stosowanie preparatu zmniejsza w sposób znaczący ilość nieestetycznych żylaków, chroni przed powstaniem zatorów i zakrzepów. Dodatkowo przyjmowanie Varicolen zwiększa krążenie krwi w dolnych kończynach i likwiduje problemy z pajączkami i ciężkimi nogami.

Skład formuły Varicolen

Tabletki Varicolen to jedynie naturalne składniki roślinne, pozbawione substancji chemicznych i sztucznych barwników, które mogłyby powodować sytuacje uczuleniowe i alergiczne. W skład preparatu wchodzi:
– kolagen poprawia elastyczność szkoły i podnosi jej wytrzymałość. Dzięki wytrzymałej tkance skórnej, żylaki są mniej bolesne i mniej widoczne. Po zażyciu dawki kolagenu żylaki są bardziej elastyczne oraz sprężyste, dodatkowo stają się mniej podatne na cofanie krwi,
– kwas hialuronowy zmniejsza stany zapalne i pozwala, aby skóra stała się bardziej odżywiona i nawilżona,
– ekstrakt ze skrzypu polnego wzmacnia naczynia krwionośne i zmniejsza ryzyko ich pęknięcia,
– ekstrakt z ziela pokrzywy wzmacnia skórę i poprawia krążenie,
– ekstrakt z pestek winogron powoduje zmniejszenie ryzyko pękania naczyń krwionośnych, co zmienia ryzyko wystąpienia hemoroidów i zatorów żylnych.

Cechy produktu

Typ: Suplement diety
Postać: Kapsułki
Ilość kapsułek: 30
Waga kapsułki: 520 mg
Pochodzenie: Unia Europejska
Producent: Entra Limited

Opinie i komentarze

„Niestety problem z żylakami to poważne schorzenie. Usuwałam je kiedyś operacyjnie, ale po co, jak nie trzeba. Wolę odżywiać no moje nogi wewnętrznie. Odkąd łykam Varicolen, moje problemy z żylakami się zmniejszyły. Nie pojawiają się nowe, a te, co są, zdecydowanie mniej widać. Warto stosować suplement. Poprawiła mi się jakość skóry”. Ewa, lat 42.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *